Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині змінився керівник поліції. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби поліції у Дніпропетровській області.

Як стало відомо NikopolNews , заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко представив нового керівника поліції Дніпропетровської області.

Наказом Голови Національної поліції України т.в.о. начальника ГУНП в Дніпропетровській області призначено полковника поліції Анатолія Щадило.

Сьогодні, 15 липня, заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко представив керівному складу нового очільника поліції Дніпропетровщини.

До призначення Анатолій Щадило обіймав посаду начальника ГУНП в Хмельницькій області. На цій посаді полковник поліції ніс службу з вересня 2019 року. Анатолій Щадило пройшов шлях від оперуповноваженого до керівника обласного підрозділу. В органах внутрішніх справ – з 1997 року.

Нагадаємо, у червні 2020 року на Дніпропетровщині проводили відпрацювання регіону за завданням міністра Арсена Авакова. У Міністерстві звернули увагу на нашу область після виявлення злочинного угрупування, яке очолював начальник Павлоградської поліції. В результаті відділ розформували, а в регіоні почалися масштабні перевірки.

Раніше ми повідомляли про те, що у Нікополі наркодилер намагався підкупити поліцейського

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне