Завантажте мобільний додаток сайту

Про стан готовності медичної допомоги на Дніпропетровщині розповіли в Департаменті охорони здоров’я, - повідомляє NikopolNews , посилаючись на Дніпропетровську обласну раду.

За останню добу в Дніпропетровській області найбільша кількість хворих – 1023. Зростає і кількість хворих з ускладненнями.  В стаціонарах області перебувають 1356 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19, з них  1339 пацієнтів  мають пневмонію різного ступеню важкості, 10  – перебуває на апараті штучної вентиляції легень.

Зараз у Дніпропетровській області більше половини ліжок у госпітальних базах заповнені. Мова йде про 23 лікарні, які мають 4083 ліжка для хворих на ковід, з них 190 ліжок інтенсивної терапії.

В  МОЗ України надіслано листи щодо внесення в Перелік ще 6 закладів на 650 ліжок. Проведено  аудит  закладів охорони здоров’я регіону, які у подальшому можуть бути задіяні в лікуванні пацієнтів з КОВІД – 19, стан їх оснащення, кадровий резерв, необхідність придбання додаткового обладнання та кисневих концентраторів. 

Завдання, що стоїть перед Департаментом охорони здоров’я  - підготувати  50% існуючого ліжкового фонду, оснащеного на  80% киснем, до госпіталізації пацієнтів з КОВІД – 19. Всього ліжок потрібно 7880, забезпечено киснем – 6304. Крім того, розглядається можливість залучення відомчих, приватних та наукових закладів охорони здоров’я,  санаторіїв та розгортання тимчасових шпиталів у разі необхідності.

Розпочато повне перепрофілювання під пацієнтів з КОВІД 5 закладів охорони здоров’я в містах Дніпро, Кривий Ріг і Кам’янське.

Передбачено закупівлю тестів на виявлення вірусу, портативних рентген-апаратів та дезінфікуючих засобів тощо. На сьогоднішній день обласним бюджетом придбано медичного обладнання та засобів індивідуального захисту на суму 143 570,9 тисяч гривень.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне