Завантажте мобільний додаток сайту

Одна з православних громад Кривого Рогу прийняли рішення святкувати Різдво 25 грудня. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на місцеве видання Перший Криворізький.

Мова йде про громаду святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Про відповідне рішення повідомив отець Олександр Агарков.

Він пише:

«Любі у Христі брати і сестри! З миті коли утворилась Православна Церква України, ми отримали можливість приєднатись до святкування РІздва Христового за григоріанським календарем.

Наша громада святих мучениць Віри Надії Любові і матері їх Софії, прийняли рішення долучитись до святкування Різдва 25 грудня.

Від свята Святої Трійці і по сьогодні, ми проводили богослужіння за цим календарем, враховуючи зміни дат відзначення свят і постів.

Тому сьогдні в нашій парафії останній день Різдвяного посту, сьогодні ми святкуємо Святий Вечір, а завтра Різдво Христове. Але головною подією для кожного Християнина залишається не дата, а сама дія Божа. Центром нашого поклоніння є не страви на столі, а Спаситель світу, що народився у вертепі Вифлиємському.

Дорогі друзі, всі хто святкує Різдво Христове за григоріанськи календарем, щиро вітаю всіх вас зі Святим Вечером, в радості сердечній бажаю зустріти немовлятка Ісуса, як свого власного Спасителя, щоб смуток і скорбота ніколи не торкались ваших сердець, а віра і надія завжди наповнювали вас!»

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне