Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині під вартою опинився директор ТОВ, який підозрюється у привласненні коштів підприємства на суму 1,3 млн грн. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної прокуратури.

«Дніпровським апеляційним судом підтримано позицію Нікопольської місцевої прокуратури щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою директору товариства з обмеженою відповідальністю, який підозрюється у привласненні грошових коштів іншого підприємства у розмірі понад 1,3 млн грн (ч.5 ст.191 КК України)»,

— йдеться в повідомленні.

Встановлено, що у 2018 році між двома підприємствами укладено договори субпідряду на будівництво чотирьох амбулаторій на території Томаківського та Нікопольського районів. Достовірно знаючи, що роботи виконано не у повному обсязі, директор підприємства-субпідрядника привласнив невикористану на будівництво частину авансових платежів на загальну суму понад 1,3 млн грн, спричинивши замовнику матеріальні збитки.

Ухвалою Нікопольського міськрайонного суду підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Прокуратура не погодилась з таким рішенням суду та домоглась обрання для посадовця запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі понад 1,2 млн грн.

Наразі триває досудове розслідування.

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне