Завантажте мобільний додаток сайту

16 грудня відбулася друга сесія VIII скликання Дніпропетровської облради. Це було установче пленарне засідання, на якому депутати проголосували за обрання керівника Дніпропетровської облради, його заступників, президію та новий склад профільних комісій, - повідомляє NikopolNews , посилаючись на офіційну сторінку облради у Фейсбуці.

Більшістю голосів – 95 депутатів зі 120 - головою облради обрали Миколу Лукашука, який пройшов до обласної ради від партії «Слуга народу».

Першим заступником визначили Геннадія Гуфмана - від «Опозиційної платформи – За життя». Його кандидатуру підтримали 90 депутатів.

Заступником став Ігор Каширін – від партії «Пропозиція».

Наступна сесія Дніпропетровської обласної ради планується на 23 грудня цього року. Відповідне розпорядження вже підписав новий голова облради. Микола Лукашук зазначив:

«Остання сесія у 2020-му відбудеться за тиждень о 12:00. На засіданні ми плануємо проголосувати за бюджет області на наступний рік. Цей рішення ми підготуємо максимально відкрито, публічно та за усіма нормами законності. Також на розгляд депутатського корпусу буде винесена програма соціально-економічного розвитку та різне»,

- йдеться в повідомленні.

Раніше ми повідомляли: В Никополе прошло первое заседание исполкома в новом составе (фото)

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне