Завантажте мобільний додаток сайту

З нагоди 380-літнього ювілею міста Нікополь з молитвою та Хресною ходою по водам Каховського моря, духовенство та віруючі Православної Церкви України, ветерани–воїни АТО, волонтери та усі небайдужі долучились до спільної молитви за наше козацьке місто.

Це вже стало доброю традицією з нагоди дня народження Нікополя проводити такі духовні заходи, огортаючи акваторію нашого краю.

На катері перебувала велика святиня нікопольського краю — точна копія ікони «Ставратека». Ікона-Ставротека Війська Запорозького Низового – є одним з найбільш визначних предметів культового начиння Січової Святої Покрови Божої Матері.

Ікона була створена у 1747 році і збереглася до нашого часу, переживши за чверть століття не одну війну та соціальний катаклізм. Ікона-ставротека є сховищем Хреста. Її основою є срібна масивна овальна пластина – тяблиця, в центрі якої вмонтований різьблений кипарисовий хрест.

Духовенство Православної Церки України висловлює щиру подяку тим, хто допоміг матеріально в проведенні цього молитовного ходу. А також усім медіа, яки вісвітлили цю гарну подію.

Фото: Юрко Горобець, Ігор Кобельнюк, Володимир Заграничний
Відео:  Ігор Кобельнюк
Монтаж відео: Володимир Заграничний

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне