Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі сьогодні, 22 листопада, освятили приміщення відділу поліції. Про це NikopolNews дізнався, побувавши на місці події.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , ініціатором проведення духовного обряду виступив новопризначений начальник поліції Нікополя, підполковник Валерій Анатолійович Бондарь.

На його запрошення до відділу поліції прибуло духовенство православної церкви України на чолі з ігуменом Меркурієм (Скороходом).

Ігумен розказав, що попередньо отримав благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона. І що освячення проводиться з нагоди свята на честь Архистратига Божого Михаїла.

Священнослужителі обійшли всі кабінети адмінбудівлі. Співробітники, особливо жінки, радо зустрічали духовенство і вітали можливість отримати благословення.

 

По завершенні богослужіння благочинний Нікополя та району ігумен Меркурій (Скороход) звернувся з пастирським словом та висловив правоохоронцям вдячність за їх нелегку повсякденну працю, небезпечну службу.

- Господи, благослови правоохоронників своєю ініціативою, наполегливістю і високим професіоналізмом будувати міцну Україну – в своєму слові побажав отець.

На знак молитовної пам’яті ігумен Меркурій подарував начальнику Нікопольського відділу поліції, майору Валерію Анатолійовичу ікони Спасителя та Матері Божої, які були нещодавно привезенні ним зі святої Гори Афон під час перебування у складі священнослужителів паломницької групи Православної Церкви України.


Нагадаємо, Валерій Бондарь очолив Нікопольський відділ поліції зовсім недавно. Його представили особистому складу 21 жовтня. Він уродженець Дніпра. Досить тривалий час працював у поліції Житомира. Брав участь в АТО на Донбасі у складі полку особливого призначення «Дніпро». На фронт пішов добровольцем.


Раніше ми повідомляли про те, що поліція повідомила деталі вибуху у Покрові

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне