Завантажте мобільний додаток сайту

Нещодавно у Канцелярії Січеславського товариства Українського козацтва відбулося подвійне свято. Перше – музею, який так полюбляють школярі, виповнилось цілих два роки. І друге – 25-річчя діяльності Анатолія Салюка на посаді отамана Микитинської Січі.

Але час і прожиті роки беруть своє, тож у не по лютневому теплий день до Канцелярії завітали козаки вже з новим отаманом. Поспішали до побратима, а потрапили ще і у квітник...

В урочистій атмосфері Анатолій Степанович з рук молодого отамана Андрія Плавшуди отримав «Козацьку подяку» від ради козацьких отаманів України – «За активне сприяння історичним, патріотичним, господарським та культурним традиціям Українського козацтва, з нагоди 25-річчя діяльності на посаді отамана «Микитинської Січі»».

А потім, після перегляду нових цінних експонатів, якими поповнилися виставкові кімнати, всі дружно аплодували вокальному дуету «Микитинці» у складі Анатолія Салюка і Віктора Скрипника, підспівували голосистому гурту «Співучі серця».  На цей раз аматори зрадували гостей старовинними, патріотичними та ліричними піснями.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне