Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі духовенство Православної церкви України освячує паски у супермаркетах та на хлібокомбінаті, щоб православні могли придбати вже освячену продукцію і не відвідувати храми на Великдень в умовах карантину. Про це NikopolNews розповів Благочинний церков ПЦУ Нікополя та Нікопольського району ігумен Меркурій (Скороход).

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , вчора, 14 квітня, з благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійшого Архієпископа Симеона духовнство Нікопольського благочиння Православної Церкви України на запрошення директорів центральних продуктових мереж, освятили паски та великодні кошики у супермаркетах міста.

А сьогодні, 15 квітня, обряд освячення процесу виробництва пасок пройшов на Нікопольському хлібокомбінаті на запрошення Директора Нікопольського хлібокомбінату Юрія Борисовича Рудовського.

Спостерігали за святим дійством керівництво комбінату, технологи, пекарі, які безпосередньо беруть участь у виготовленні всіх виробів для споживачів.

Святкові паски вже незабаром потраплять на полиці магазинів. Священики Української Церкви закликали підтримати власного виробника.

Раніше ми повідомляли про те, як у Нікополі замовити освячену паску

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне