Завантажте мобільний додаток сайту

18 квітня, у велику суботу, о 18:00 годині  літак з Благодатним Вогнем приземлився в аеропорту Бориспіль. Із Києва до Нікополя цю святиню привезли волонтери руху «Янголи Нікополя», які о 7-й ранку 19 квітня передали вогонь благочинному церков Нікополя та району ПЦУ ігумену Меркурію (Скороходу). Про це NikopolNews розповів благочинний.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , у Нікополі Благодатний вогонь перебуватиме у храмі святого праведного Петра Калнишевського за адресою вул. Кармелюка, 4 (напроти ТЦ «BILLA», зупинка ЦУМ). Тут його зустріло духовенство міста та району, які розвезли святиню по своїм храмам і домівкам своїх парафіян.

«Благодатний Вогонь, або як його ще називають Святе Світло, – це назва вогню, який використовується у Великодній церемонії і символізує вихід з Гробу Світла істинного, тобто воскресіння Господа. Духовна подія сходження Благодатного Вогню відбувається у Храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі, більш відомого як Храм Гроба Господнього», - розповів ігумен Меркурій (Скороход).

Волонтери, які їздили за Благодатним вогнем до столиці, розповіли NikopolNews , що спостерігали моторошну картину біля Києво-Печерської лаври. За їх словами, ледве не кожні 5 хвилин звідти виїжджали машини швидкої допомоги.

Нагадаємо, вже біля 100 монахів лаври інфікувалися коронавірусом. Хворий і предстоятель Павло. Відомо, що декілька монахів померли.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне