Завантажте мобільний додаток сайту

Другий етап медичної реформи викликав не лише шквал критики з боку суспільства, а ще й приніс з собою чимало запитань і проблем, які наші читачі намагаються вирішити самотужки на сторінках соціальних мереж. Щоб хоч частково розставити крапки над І, журналіст NikopolNews звернувся за роз’ясненнями до керівництва КП «Нікопольська міська лікарня №1» НМР.

Як відомо, літо – пора жнив у травматологів, тож біля їхніх кабінетів зранку і до закінчення прийому сила-силенна людей. Комусь поталанило з талончиками, хтось, сподіваючись на допомогу, займає «живу чергу», а треті, з щойно отриманими травмами, впадають у відчай, адже  на дверях дві грізні таблички – «Прийом лікаря спеціаліста КДВ тільки при наявності електронного направлення» і «Прийом за направленням сімейного лікаря по талонам».

А що робити, коли ти щойно впав з груші, а талони закінчилися вранці?

Як мені відповіли – не треба панікувати, а для отримання електронного направлення, що прийде згодом на ваш телефон, зателефонувати сімейному лікарю і, діставшись до кабінету, зайняти чергу. Звичайно, з гострою травмою (переломом) лікар не залишить вас по за увагою навіть без направлення, але йому доведеться працювати за «дякую», бо без папірця йому ніхто не буде нараховувати гроші за пацієнта. Гадаєте багато? Ні, аж цілих 49 гривень!

Це якщо нещасний випадок стався до обіду і ви встигаєте зробити рентген до 12-ї години.

В разі потреби, викликаємо швидку допомогу, яка відвезе постраждалого у лікарню, що знаходиться на проспекті Трубників, зупинка «Нікопольстрой». Травматологічного пункту, як і самого відділення, за старою адресою НЕМАЄ!

Якщо дістали перелом після закінчення роботи рентген кабінету (12:00), з 14:00 звертайтеся до приймального відділення лікарні, де вам зроблять все необхідне. В разі потреби, наприклад отримання страховки, ви повинні повідомити про це лікаря, що надавав допомогу, та домовитися з ним про час отримання Довідки.

Надалі, до кінця хвороби, ви маєте звертатися до лікаря-спеціаліста КДВ.

PS: Якщо ви пацієнт іншої міської поліклініки, час роботи лікаря травматолога та рентген кабінету з’ясовуйте за місцем реєстрації.

Раніше ми повідомляли про те, що у Нікополі виявили новий випадок коронавіруса 3 серпня

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне