Завантажте мобільний додаток сайту

До відкриття нікопольської дитячої лікарні залишилось декілька місяців. Напередодні такої значущої для міста події нам вдалося побувати тут на екскурсії і на власні очі побачити, як виглядає заклад, де завершується реконструкція.

Якщо у тебе нема проблем з маленькими дітьми, здається що їх немає ні в кого. Та життя для кожного підготувало своєрідні іспити, які інколи можливо подолати лише гуртом. Наразі багатьох турбує подальша доля міської дитячої лікарні, до відкриття якої залишилося декілька місяців.

Тож у суботу в лікарняний заклад завітали активні батьки Нікополя й району, а також журналісти, серед яких був і представник NikopolNews .

Своєрідна екскурсія з гідом – заступником головного лікаря Оленою Поляковою була цікавою та емоційною. Ми оглянули всі три поверхи. На першому, «нафаршировані» найсучаснішим обладнанням, мають розташуватися кабінети поліклініки і лабораторія.

На другому  – комфортні палати, в яких передбачено все необхідне для перебування в лікарні, навіть санітарні вузли. Третій поверх – адміністративний.

В медичному закладі є ліфт, палата для дітей з обмеженими можливостями, операційна, кімнати для розваг і навіть майданчик з гірками, гойдалкою та каруселлю.

Деякий час лікарня буде ще перебувати в розпорядженні мулярів, сантехніків, електриків, прибиральниць, але коли все знайде своє місце – вона буде кращою ніж відомі обласні.

І, як завжди, найцікавіше у невеличкому відеоролику.

Раніше ми повідомляли про те, що петиція по дитячій лікарні у Нікополі набрала необхідну кількість голосів

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне