Завантажте мобільний додаток сайту

Благочинний Православної церкви України у Нікополі та районі ігумен Меркурій (Скороход) закликав парафіян відмовитись від масового богослужіння на воді на Водохреща, повідомляє NikopolNews .

Благочинний звертається до нікопольців:

Я прошу цього року всіх вірян утриматися від масового зібрання на пляжах міста у день Хрещення Господнього. Творцю Вашу присутність на водойомах не потрібна, до Вашого спасіння це не має жодного відношення, але це може вплинути на стан Вашого фізичного здоров’я. Вірус сильний, і він може вплинути на те, чи Ви виконаєте своє призначення на землі.

У всіх парафіян буде можливість побути на служінні із дотриманням необхідних засобів безпеки та взяти у храмах освячену воду.

Не спокушайте Бога. Пам’ятайте про заповідь «Не вбий». Адже взявши заради обряду масового зібрання на богослужіння на пляжі, окроплення святою водою чи купання в річці, ви можете стати причиною захворювання або, не дай Бог, смерті людей, які ще не до кінця виконали своє призначення на землі. І їхня душа не здійснить свого призначення.

Також ігумен Меркурій розповів нам, що у виконкомі проводився оргкомітет за участю священнослужителів міста. Нікопольська влада теж не рекомендує вірянам брати участь у масових зібраннях біля води на Водохреща.

Детальніше — у відео нижче:

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне