Завантажте мобільний додаток сайту

Управлінням соціальної політики Нікопольської міської ради неодноразово інформовано громадян міста, які отримують державні соціальні допомоги, що на період карантину автоматично подовжено деякі види державних допомог без заяв та без будь-яких документів, нагадує NikopolNews , посилаючись на офіційний сайт НМР.

Станом на 01.01.2021 року автоматично виплачуються деякі види допомоги, в т.ч. допомога особам з інвалідністю, допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I II групи внаслідок психічного захворювання та інші.

Увагу громадян звертають на те, що відповідно до постанови КМ України від 08.04.2020 року № 264 «Деякі питання державної соціальної допомоги», всі виплачені державні допомоги в період карантину підлягають перерахунку. Додатково повідомляємо, що на підставі особисто поданої заяви, заповненої декларації та всіх необхідних документів протягом одного місяця після відміни карантину управлінням буде проведено перерахунок розміру виплачених державних соціальних допомог.

Перерахунок проводиться з першого числа місяця, в якому закінчився строк виплати допомоги, але не раніше ніж з місяця встановлення карантину.

У разі, коли за результатами проведеного перерахунку не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачена допомога під час карантину, надміру виплачені кошти стягуються згідно із законом. Тобто, зайво нараховані кошти отримувачі допомог повертають до державного бюджету.

Особи, яким автоматично подовжено виплату державних допомог мають проінформувати управління соціальної політики про зміну всіх обставин, що впливають на право призначення допомоги, шляхом надсилання письмового звернення поштою, або засобами електронного зв’язку.            

У разі, якщо Ви впевнені, що не мали  права на призначення державної допомоги в автоматичному режимі (при перегляді не встановлено групу інвалідності, здійснення будь-ким з членів сім’ї витрат в сумі, яка на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для сім'ї), терміново в письмовому вигляді повідомте про такі обставини управління соціальної політики.

Також постановою передбачено, що заява та документи, необхідні для призначення державних соціальних допомог можуть бути надіслані поштою.

Уже сьогодні громадяни, яким було автоматично подовжено виплату державних допомог, можуть записатись на прийом в зручний час щоб подати заяву, декларацію та документи, необхідні для призначення державної допомоги  телефонами (099) 5408535.

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне