Завантажте мобільний додаток сайту

Троє викладачів з Нікополя отримали значки «Почесний педагог України». Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради та екс-керівника відділу освіти і науки НМР Олену Селютіну.

Вітаємо викладача хорових дисциплін Нікопольської міської школи мистецтв Віру Ігнатьєву з отриманням нагрудного знаку "Почесний педагог України" від національного проекту "Педагогічний Олімп України" за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти, високі професійні досягнення в галузі мистецької освіти України. Проект зібрав фахівців, відданих шляхетний справі навчання та виховання молодого покоління,

написали у прес-службі НМР.

І зазначили, що Віра Геннадіївна багато років викладає навчальну дисципліну "Хор" у Нікопольській школі мистецтв, є керівником дитячого хору "Веснянки", має великий досвід викладання, власні педагогічні напрацювання, хорові колективи під її керівництвом - переможці багатьох Міжнародних конкурсів, прикрашають своїми виступами шкільні та міські концерти. Учні із задоволенням займаються хоровим співом, люблять та поважають свого викладача.

У коментарях до цього допису Олена Селютіна зазначила, що Віра Ігнатьєва – не єдиний педагог з Нікополя, який отримав відзнаку.

Так, за словами екс-керівниці відділу освіти і науки, аналогічні нагрудні знаки отримали директор Нікопольського інклюзивно-ресурсного центру Кітенко Лілія Вікторівна і вчитель СШ№2 Хорунжа Любов.

Вітаємо шановних педагогів, дякуємо їм і бажаємо, натхнення, терпіння, вдячних учнів!

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне