Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі сьогодні, 4 лютого, відбувся пам’ятний захід на честь великого археолога, дослідника і поета, який подарував світові Золоту Пектораль і доля якого тісно пов’язана з Нікопольщиною, — Бориса Мозолевського.

Саме в цей день 85 років тому з’явилася на світ людина, чиє ім’я навіки буде вписане в історію археології. На жаль, Борис Мозолевський давно пішов у засвіти, зовсім ще молодим. Його не стало 13 вересня 1993 року, але пам’ять про нього живе.

Сьогодні біля Нікопольського краєзнавчого музею зібралися люди, які знали особисто Бориса Миколайовича і навіть працювали з ним. А також ті, хто сьогодні популяризує здобутки вченого, поширює роботи дослідника скіфської доби та його вірші. Історики, краєзнавці, літератори, громадські діячі, депутати, просто небайдужі нікопольці прийшли сьогодні до стін музею, де встановлено меморіальну дошку Мозолевському.

Василь Шатунов, Олександр Кушнірук, Антоніна Косих, Мирослав Жуковський, Сергій Тороп, Ігор Анцишкін та інші…

Ділилися спогадами, цікавими історіями, а також планами на майбутнє – адже в цей ювілейний рік хочеться провести якомога більше заходів, присвячених досліднику. Щоби знали. І щоб пам’ятали.

На заході побував і кореспондент NikopolNews . Ми зробили декілька фото і відео для історії.

Нікополь пам’ятає.

Раніше ми повідомляли: Викладачі з Нікополя стали почесними педагогами України!

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне