Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомляв раніше NikopolNews , нікопольські пожежники у складі зведеного загону Дніпропетровської області вирушили на Луганщину, щоб допомогти колегам боротися з масштабною лісовою пожежею.

Наразі боротьба триває. На жаль, приборкати вогонь поки що не вдалося. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення начальника ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Андрія Кульбача. 

«Пліч-о-пліч з колегами допомагають долати вогонь 51 рятувальник та 10 автоцистерн з Дніпропетровщини»,

- нагадав він.

Щодо поточної ситуації: станом на 08:00 9 липня на території Новоайдарського району продовжується гасіння окремих осередків горіння лісової підстилки на території Борівського (квартали 21, 23), Капітанівського (квартали 80, 103) та Охтирського (квартали 41, 51) лісництв. З початку опервції силами ДСНС евакуйовано з житлових будинків с. Смолянинове та дачного кооперативу «Вовче озеро» 30 осіб (з них 13 дітей) та 30 осіб відселено.

Вогнем знищено 23 та пошкоджено 36 житлових будинків в с. Смолянинове та знищено 80 дачних будинків кооперативу «Вовче озеро».

Внаслідок пожежі підтверджено загибель 5 осіб та 34 особи (з них 15 дітей) було госпіталізовано. За медичною допомогою до лікарні зверталася 71 особа. Орієнтовна площа пройдена вогнем складає близько 5 тис. га.

Пожежа на Луганщині: поліція розглядає три основні версії, зокрема підпал

До гасіння залучено 1 тис. 494 осіб та 293 одиниць техники, з них від ДСНС 736 осіб та 146 одиниць техніки (в тому числі 2 літаки АН-32П, якими 8 липня здійснено 2 скиди – 16 т води).

На місці пожежі розгорнуто оперативний штаб, пункт життєзабезпечення, працює оперативна група ДСНС.

Раніше ми повідомляли про те, що біля Томаківки сталася пожежа 

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне