Завантажте мобільний додаток сайту

Нікопольський елеватор компанії «Оптімусагро Трейд» прийняв перші партії озимого ячменю нового врожаю. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на agrotimes, який, в свою чергу, посилається на саму компанію.

Як стало відомо NikopolNews , якість ячменю нового врожаю відповідає показникам 3 класу ДСТУ. Зараз на підприємстві готуються до приймання великого потоку зерна. В agrotimes нагадують, що у квітні цього року стало відомо, що Нікопольський елеватор «Оптімусагро Трейд» став маршрутним.

Нікопольське виробниче сільгосппідприємство, яке входить до складу компанії «Оптімусагро Трейд», отримало можливість відвантажувати маршрути.

«Наша компанія доклала серйозних зусиль для отримання маршрутизації Нікопольського елеватору. Особливістю того, що елеватор став маршрутним, є конкурентоздатність. Як товаровиробники, так і трейдери зацікавлені працювати по маршрутам в зв’язку з гарантіями своєчасної доставки»,

– зазначив технічний директор підприємства Дмитро Босий.

Повідомляється, що тепер підприємство може  не лише завантажувати 52 вагони за 36 годин (менш ніж за дві доби), але й одночасно виконувати такі операції, як приймання зерна і відвантаження його в вагони.

Раніше ми повідомляли, що під Томаковкою згоріло 2 гектари сухої трави в результаті масштабної пожежі

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне