Завантажте мобільний додаток сайту

Раніше NikopolNews повідомляв про те, що  Україні підвищився прожитковий мінімум, у зв’язку з чим змінилися розміри багатьох соцвиплат. При цьому, деякі виплати і доплати були з 1 липня 2020 року скасовано.

З’явилася інформація щодо прожиткового мінімуму для різних категорій громадян. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на управління соціальної політики Нікопольської міської ради.

Прожитковий мінімум збільшився:

  • для дітей віком до 6 років на 80,0 грн. і становить 1859,0 грн;
  • для дітей віком від 6 до 18 років на 100,0 грн. і становить 2318,0 грн.
  • для працездатних осіб на 95,0 грн. і буде 2197,0 грн.
  • для осіб, які втратили працездатність на 74,0 грн. і становить 1712,0 грн.

Коефіцієнти розрахунків – ТУТ.

Увага! Не всім категоріям отримувачів допомоги розміри допомоги управлінням перераховано автоматично виходячи з нового прожиткового мінімуму.

Допомоги, які було подовжено автоматично на період карантину не підлягають перерахунку і виплата їх в тому самому розмірі буде проведена тільки в 2 періоді липня 2020 року, тобто наприкінці липня.

Звертаємо увагу! З 1 липня 2020 року передбачається внесення змін до порядку призначення допомоги одиноким матерям, а саме: для призначення цієї допомоги будуть застосовуватись такі ж умови, як умови для призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Тому виплату допомоги одиноким матерям, яким вона була призначена з 01.01.2020 року по 30.06.2020 року на період карантину більше не подовжено.

Міністерством соціальної політики надало роз’яснення, що на даний час опрацьовуються зміни до порядку призначення допомоги. Доки Порядку немає, Управлінню рекомендовано приймати заяви для призначення допомоги одиноким матерям, але їх не відпрацьовувати.

Для визначення права на отримання допомоги одиноким матерям, громадяни, яким допомога була призначена з 01.01.2020 року по 30.06.2020 року повинні надати нову заяву та заповнити декларацію.

Також нагадують, що всі автоматично призначені допомоги на період карантину після його закінчення підлягають перерахунку.

Громадянам, які отримують державні соціальні допомоги, на період карантину автоматично подовжено деякі види державних допомог без заяв та без будь-яких документів та нагадуємо, що відповідно до постанови КМ України від 08.04.2020 року № 264 «Деякі питання державної соціальної допомоги», всі автоматично подовжені на період карантину державні допомоги підлягають перерахунку.

У разі, коли за результатами проведеного перерахунку не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачена допомога під час карантину, надміру виплачені кошти стягуються згідно із Законом. Тобто, зайво нараховані кошти отримувачі допомог повертають до державного бюджету.

Уже сьогодні громадяни, яким було автоматично подовжено виплату державних допомог, можуть записатись на прийом в зручний час щоб подати заяву, декларацію та документи, необхідні для призначення державної допомоги телефонами (066) 9483106, (099) 5408535.

Ранее мы сообщали: Акции в АТБ Никополя с 8 по 14 июля

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне