Завантажте мобільний додаток сайту

ГО "Міжнародна екологічна безпека"    запрошує до участі у другому вебінарі ЕКО активних заходів, що відбудеться 30 липня з 14:45 до 15:45. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Нікопольської міської ради.

Як стало відомо NikopolNews , тема заходу: "Соціальне підприємництво. Досвід "Urban Space 100" - приклад партнерства бізнесу та створення успішного соціального підприємства".

Долучитися в онлан-форматі можливо буде за посиланням на платформі Zoom.

Заходи планується проводити в онлайн та офлайн форматі: з 14:45 до 16.00 у приміщенні музею (з використанням відео-конференції через платформу Zoom) та продовження спілкування з 16.00 до 18.00 на відкритому просторі «CORONA Лаунж-зона» (у Молодіжному сквері біля мостика закоханих).

Також на заході будуть обговорюватись проекти, що потребують підтримки і які можуть бути реалізовані у Нікополі завдяки участі бізнесу.

Крім того, з учасниками заходу поговорять про можливості публічно-приватного партнерства.

Для участі у першій частині заходу (безпосередньо у приміщенні музею) необхідно заповнити ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ, оскільки кількість місць обмежена для дотримання умов карантину.

Але кількість місць в онлайн-форматі – необмежена.

Вхід на конференцію ЗА ПОСИЛАННЯМ.  

Раніше ми повідомляли про те, як заробляв та витрачав гроші Нікополь у першому півріччі 2020 року

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Попередження

JFile::read: неможливо відкрити файл: https://thebest.world/rss
×

Повідомлення

Failed loading XML...

Зараз популярне