Завантажте мобільний додаток сайту

Завершено етап підготовчих робіт та мобілізації механізмів на мосту через річку Чортомлик у селі Олексіївка Нікопольського району. Мостовики розпочали роботи з реконструкції. Про це йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області, передає NikopolNews.

Яким буде міст?

  • Розрахункова довжина – 159,0 м, розташований на прямій в плані та вертикальній кривій в профілі;
  • Прогонові будови - балочні нерозрізні металеві з ортотропною плитою, що складаються в поперечному перерізі з чотирьох монтажних елементів: двох головних балок з консолями та двох середніх плит;
  • Схема моста – 45+69+45 м, максимальна вага монтажного елементу - 29,5т;
  • Дві смуги руху автомобільного транспорту (по одній в кожному напрямку) - 2×3,75 м;
  • Ширина проїзної частини мосту – 14,1 м;
  • Висота головних балок 2,687м;
  • Ширина смуги безпеки – 1,0 м;
  • Двобічні тротуари шириною по 1.5м.

Як йдеться у повідомленні, покриття проїзної частини - асфальтобетонне водонепроникне, передбачено використання сучасних матеріалів та технологій, що застосовуються в розвинутих країнах світу.

Покриття тротуарів та борту - з протиковзкою стяжкою на основі метил-метакрилатної смоли з посипкою абразиву.

Бар’єрна огорожа заводського виготовлення, сертифікована в Україні, має утримуючу здатність 720 кДж.

Опори освітлення та перильне огородження - індивідуального проектування та виготовлення.

Опорні частини та деформаційні шви - фірми "Maurer Sohne".

Опори:

  • стояни №1 і №4 – монолітні залізобетонні з фундаментами на забивних палях розміром 40×40 см довжиною 15,0м – по 33шт. на стоян;
  • проміжні №2 і №3 – безростверкові з бурових стовпів-стійок в сталевій оболонці діаметром 1,62 м, по 2 шт. на опору, з укріпленням дна навколо підошв.

Проектні рішення містять також рішення щодо організації водовідводу з конструкцій мосту, експлуатаційних облаштувань споруди, освітлення мостового переходу.

Монтажні роботи - укрупнювальна зборка елементів прогонової будови на стапелі з боку стояна №1, з поздовжнім насувом в напрямку стояна №4, та поетапним опусканням на опорні частини - в проектне положення.

Місце розташування мосту: Нікопольський район, с. Олексіївка, р. Чортомлик на км. 206 + 925 автомобільної дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя.

Підрядна організація: ТОВ «Онур Конструкціон».

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти з відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне