Завантажте мобільний додаток сайту

В багатьох містах України салюти заборонені міськими радами. Проте залишаються й такі випадки, коли органи місцевого самоврядування закуповуються феєрверки за бюджетний кошт. Про це повідомляє видання Дніпроград, інформує NikopolNews . Серед таких міст – Нікополь і Марганець.

Журналісти зазначають:

Новий рік не обходиться без феєрверків і вибухів петард. Проте не всім гучні звуки створюють святковий настрій. Часто залпи салютів можуть викликати неприємний емоційний стан у військовослужбовців і людей, які виїхали із зони бойових дій. Також на зимові свята зникають тварини, які злякались гучних звуків. А статистика говорить - саме в дні новорічних свят до лікарень надходить на 30% більше пацієнтів, ніж зазвичай. Багато з них з опіками і різними травмами, отриманими під час невдалого запуску феєрверку.

На Дніпропетровщині деякі органи самоврядування продовжують закуповувати феєрверки за бюджетні кошти.

Наприклад, у Нікополі на феєрверки у новорічну ніч витратили 43,2 тисячі гривень. На ці кошти Управління гуманітарної політики закупило 70 салютних установок. Серед них чотири 40-секундних салюти “СУ-18-39” на 39 зарядів. За одну так установку заплатили 2250 грн. Салюти та піротехнічні послуги надав місцевий ФОП Бачаров Герман Борисович.

NikopolNews знайшов відповідний тендер на Прозоро.

У Марганці до Дня міста також замовляли фаєр шоу та феєрверки у цього ж підприємця. Вже на новорічні свята Відділ культури Марганецької міської ради замовив салюти у ПП “Піромагія”. На них витратили 42 тисячі гривень, про що свідчить інформація на Прозоро.

Загалом на Дніпропетровщині органи місцевого самоврядування купують феєрверки не тільки на зимові свята. Наприклад, Першотравенська міська рада замовляла салюти до Дня шахтаря та Дня міста, Слобожанська - з нагоди п’ятої річниці об’єднання.

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне