Завантажте мобільний додаток сайту

В Україні вводяться номери банківських рахунків за міжнародними стандартами. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення Управління Державної казначейської служби України у Нікополя.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, відповідно до постанови правління Національного банку України від 28.12.2018р. № 162 «Про затвердження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні ” з 01.10.2019 року вводяться в дію банківські рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів державного і місцевих бюджетів, сформовані за стандартом IBAN (номер банківського рахунку складатиме 29 літерно-цифрових символів). З реквізитами нових рахунків можна ознайомитися на інформаційному сайті Державної казначейської служби України.

З метою правильності зарахування коштів до бюджету, просимо всіх платників податків та зборів  перед перерахуванням коштів з сплати податків та зборів перевірити правильність рахунків в Нікопольському управлінні ГУ ДФС у Дніпропетровській області, Управлінні економіки, фінансів та міського бюджету та інших органах, що контролюють справляння надходжень до бюджетів.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне