Завантажте мобільний додаток сайту

Нікополь може «пишатися». Траса, яка поєднує місто з Кривим Рогом та Запоріжжям, вважається чи не найгіршою в усій Україні. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на zp.depo.ua. Це автошлях Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, який проходить через три області: Кіровоградську, Дніпропетровську і Запорізьку.

Траса Н-23 – це те місце, куди водії часто «посилають» президента Зеленського.

"Їхав в день 7 лютого. Швидкість 60 – 80 км на годину. Є великі ями. В ночі будьте обережні"; "Нормальні ділянки упереміш з убитими, з ямами, як після бомбардування. Після зими буде пекло, в принципі туди вже вночі їхати небезпечно"; "Ділянку Запоріжжя-Марганець-Нікополь буду пам'ятати довго. Навіть з матюками неможливо описати. Особливо Марганець. Ями – дна не видно! Якщо є хоч якась можливість об'їхати цю ділянку, то об'їжджайте"; "Дорога дуже погана, машині з невеликим кліренсом краще не їхати. У Марганці немає дороги, хто-небудь скажіть Зеленському, нехай проїде по цій дорозі, може перед його візитом підлатають хоч трохи", – пишуть водії на форумах. І викладають ось такі відео, які навіть дивитись спокійно не можливо.

Ділянка траси «Кривий Ріг — Нікополь» в районі Апостолово-Мар`янське

Сказали Зеленському чи ні, невідомо. Утім, автошлях Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя включений Урядом у перелік великого дорожнього будівництва на цей рік. Правда, ділянки Кривий Ріг – Нікополь це, судячи з офіційних повідомлень, не торкнеться. А з боку Запоріжжя в бік Нікополя полагодять всього 7 кілометрів на виїзді з обласного центру.

Нагадаємо, трасу Нікополь-Дніпро, яка теж знаходиться у важливому стані, обіцяють відремонтувати у 2020 році. Тут запланований середній поточний ремонт.

Раніше ми повідомляли про те, що утримання доріг обійдеться Нікополю у 7 мільйонів гривень

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне