Завантажте мобільний додаток сайту

Співробітники міськавтодору Нікополя займаються налагодженням роботи шаф управління зовнішнім освітленням. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на тижні, що минає, комунальники відновлювали роботу ШУЗО № 158, яка розташована на території Нікопольського педагогічного коледжу. Тут була порушена передача даних на сервер.

Директор нікопольського автодору Олексій Савченко розповідає:

Міська влада погодила нам придбання спеціальних пристроїв, які займаються контролем, передачею та архівуванням цих даних і тепер ми запускаємо черговий об'єкт. Хочу досягти того, щоб наш диспетчер і наш енергетик в будь-який момент часу могли отримувати інформацію про те, як витрачаються потужності, про короткі замикання і взагалі про всі негаразди, що відбуватимуться в мережах, які ми обслуговуємо.

Також відновили роботу ШУНО № 172, розташованої на території школи № 25. Комунальники з'ясували, чому відсутній зв'язок з сервером, налагодили GSM-канал для передачі даних в інтернет по мережах мобільного зв'язку.

У дворі будинку № 41 по проспекту Трубників зовнішнього освітлення не було з часу побудови. Проводячи планові роботи, робітники ДТЕКу встановили тут опори для того, щоб замінити старий електричний кабель на новий. Користуючись нагодою, робітники Міськавтодору встановлюють на них нові світлодіодні світильники. Так у дворі цього будинку з'явилося освітлення, якого не було ніколи.

Мешканці будинків № 47 та 49 по вулиці Трубченка прийшли на прийом заступника міського голови Сергія Тихенка з проханням провести омолоджуючу обрізку старих тополь. Цим деревам понад 60 років, їх висота близько 14 метрів. Відомі сумні прецеденти, коли під час негоди, гілки таких дерев та й самі дерева падали на людей, дахи будинків і автомобілі.

Зараз робимо омолоджуючу обрізку, сезон дозволяє це робити, зрізи закриваємо олійною фарбою. На початку вегетативного періоду ці дерева відіб'ють нові паростки,

коментує Савченко.

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне