Завантажте мобільний додаток сайту

Водоканал Нікополя розповів про причини проблем з платежами, які виникають у багатьох абонентів. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті комунального підприємства.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, клієнти скаржаться на те, що після оплати розмір боргу в особистому кабінеті не змінюється.

У водоканалі пояснюють ситуацію:

«При сплаті за послуги уважно заповнюйте поле особистого рахунку. Останнім часом нам щодня почали звертатися абоненти зі скаргами що їх платежі не зараховані та у особистому кабінеті борг не змінюється.

При перевірці у кожного виявили помилку в особистому рахунку. Заповнюйте це поле в точності як у вас написано в особистому кабінеті. Не додавайте якісь букви, знаки та зайві цифри.

Якщо все заповнено вірно, при оплаті через ПриватБанк, ОщадБанк, А-Банк, Кредит-Дніпро, гроші зараховуються на наступний робочий день, інші 2-4 робочих дня. Якщо особистий рахунок  з помилками, платіж випадає у список помилок і буде оброблений оператором протягом 3-7 робочих днів, залежить від кількості платежів з помилками та завантаженості оператора», - йдеться в повідомленні.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне