Завантажте мобільний додаток сайту

Осінь – саме той час, коли обов’язково слід відвідати ліс, адже в цю пору року тут фантастичні пейзажі. І хоч у Нікополі та і його околицях немає справжніх лісів, але все ж є куточки, де можна блукати між деревами-велетнями по зеленій траві і опалому листю, залишившись наодинці з природою і своїми думками, відпочиваючи душею і тілом.

Один із таких – лісок на Рижикова (Новопавлівка). Буквально в трьох метрах від житлового сектору – справжній природний оазис. Не всі мешканці міста знають про нього. А хто раз побуває, повертається знову. Тут можна полювати на гриби, особливо після дощику, ну а ми полювали сьогодні на красу. NikopolNews , вирішивши трохи відпочити від новин, влаштував собі недільну прогулянку «нікопольським лісом» і ділиться тепер з вами мальовничими фото.

Лісок притулився на березі «каховського моря». Тут старезні дуби і акації, галявини з сліпучо-зеленою досі травою. Тут безлюдно і дуже легко дихається – лише іноді промайне вдалині силует і одразу зникне, і не знаєш – чи то бабуся прийшла по гриби, чи лісовий дух обходить свої володіння. Тут пахне свіжістю і трохи вологістю. Тут майже чисто – лише де-інде зустрінеш «сліди» двоногих. Ну, а осінь додала фарб цьому чарівному місцю…

Грибники

Зона без політики

Затишна галявина. Тихо і спокійно

Є де присісти і відпочити

Думав, що сховався

Трон короля і королеви?

Чи лісова кафешка?

В кульці готується зимувати жучок

Велетені-старожили

Осіннє різнобарв`я

Зморшки...

Коли ти — особливий

Разом навіки

Поруч — людське житло

І вода

Таким було небо над Нікополем 18 жовтня 2020 року

Прості радощі. Бережіть природу!

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне