Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі відбудеться перший в історії міста трейловий забіг «У пошуках підкови». Про це NikopolNews дізнався з повідомлення організаторів.

Як стало відомо NikopolNews , нікопольський трейловий забіг на 9 і 5 кілометрів відбудеться вже 1 серпня. Старт – о 08:00.

Трейловими (від trail running) називають забіги по пересіченій місцевості. Ліс, гори, пісок, болота, сніг - все це Трейл.

Ініціатором Нікопольського трейлу і його основним організатором виступає ГО «ВСЛ «Ніжки і доріжки» (засновник - Сергій Голтва), при суттєвій підтримці міського голови Нікополя Андрей Фисак і Відділу з питань спорту Управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради.

Перший післякарантинний не онлайн старт пройде біля села Капулівка. Старт і фініш трейлу – пам’ятник кошовому отаману Івану Сірку.

Для охочих побігати горбами, непрохідними стежками і помилуватися гарними краєвидами з Капулівських круч пропонується дві дистанції — на 9 та на 5 кілометрів.

Прибути до пам’ятника кошовому отаману Івану Сірко необхідно за 1 годину до забігу (тобто о 07:00), щоб встигнути переодягнутися, залишити речі у камері схову, знайти стартовий коридор і провести розминку. Організатори обіцяють, що 1 серпня о 6-й ранку від міськвиконкому (Електрометалургів, 3) автобус відвезе усіх охочих на спортивний захід, а після трейлу привезе назад).

Після забігу будуть козацькі розваги, виступи творчих колективів козацького краю. Також буде відкрите козацьке наметове містечко, куди учасники можуть поселитися за день до забігу. Переможців нагородять спеціальними статуетками, а кожен учасник забігу отримає пам’ятну медаль фінішера.

Реєстраційний внесок: 250 грн. Реєстрація в електронному вигляді за ПОСИЛАННЯМ.

«Це непростий, але точно дуже красивий трейл!»,

- обіцяють організатори.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне