Завантажте мобільний додаток сайту

16 серпня у Нікополі відбувся благодійний ярмарок «Маленьке місто великих сердець», організований студією «Квест-Комната Никополь» спільно з заміським клубом Staraya Gawan. Кошти збирали для маленької дівчинки з Нікополя, яка має серйозні захворювання, Єви Носик. Про підсумки заходу NikopolNews повідомляє з посиланням на БФ «Дітям Нікополя».

На ярмарку були представлені авторські роботи майстрів та творчих людей, які не залишилися байдужими. Гості, що відвідали ярмарок, купували авторські роботи, тим самим допомагаючи дитині. Дітей радували та розважали веселі аніматори. Подарували щастя і позитивні емоції дітям і їх батькам, - пишуть у фонді.

Громадська організація «Січеслава» провела для малечі майтер-класи, а поні-клуб «Любімець» організував катання на конячках.

Також у програмі заходу був благодійний концерт. Його провела Анна Маковська. Яскраві номери змінювали один одного. У фонді дякують творчим колективам міста:

  • хореографічному ансамблю «Орхідея»,
  • народному колективу Східного танцю «Богема»,
  • бально-спортивному клубу «Аccоль»,
  • БК «Кайман» ARASHI KARATE,
  • бандуристу Богдану Пилипову,
  • ·гітаристам Володимиру Ільїну і Ларисі Циплаковій,
  • ·солістам вокальної студії «Октава».

Прикрасили територію і створили святкову атмосферу повітряні кульки від «Шар-декор».

У благодійному фонді щиро дякують усім хто долучився до доброї справи і брав участь у ярмарку.

«Дякуємо Руслану Нимченко, який вчасно доставив банер. Висловлюємо подяку поліграфічному центру «Меридиан» за постійну підтримку у виготовленні поліграфії для заходів.

Ми висловлюємо слова подяки за успішну організацію Наталі Костенко та Ельвірі Пікаловій. Дівчата віддали всю свою любов та свій особистий час для того, щоб організувати та допомогти підопічній фонду Єві Носік.

Висловлюємо щиру подяку керівництву «Старая Гавань» та всім його робітникам за активну участь в добродійності та допомогу в організації й проведенні благодійного ярмарку.

В черговий раз дякуємо майстрам та підприємцям, які навіть в цей складний час не перестають здійснювати благородні вчинки, не залишаючи без допомоги тих, хто в ній так потребують. Спасибі за те, що допомагаєте допомагати!»,

-       додають вони.

Завдяки спільним старанням вдалося зібрати для Єви Носик 4157 грн.

Нагадаємо, у дівчинки вада серця. Щоб розпочати лікування, необхідно пройти дороговартісну діагностику.  

Більше детально про Єву можна дізнатися ТУТ.

Раніше ми повідомляли про те, скільки дітей та дорослих знаходяться у стаціонарах Нікополя станом на 17 серпня

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне