Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі заплановано проведення ще одного суботнику на міській набережній. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення активіста Сергія Горгіладзе, який і є організатором заходу.

Нагадаємо, нещодавно команда волонтерів вже прибирала на дамбі. Тепер вони хочуть продовжити почате, щоб територія стала ще більш охайною, і кличуть усіх бажаючих.

Суботник відбудеться 22 серпня. Початок о 08:00. Він проходитиме в рамках підготовки до Регіонального жіночого риболовного фестивалю, який заплановано на 30 серпня. Детальніше про фестиваль ми писали ТУТ.

«Плануємо провести подальше приведення до ладу дамби та підготовку місця проведення майбутнього жіночого фестивалю - цього разу від входу до парку «Пушкіна» у напрямку «Нафтосховища», а саме - очищення від парослі та сміття! Загальний план роботи - близько 200 метрів дамби. З собою беру бензокосу з металевим диском, топірці та пакети для сміття на 120 л. Початок о 8.00 ранку. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до заходу!»,

- написав Сергій Горгіладзе.

Раніше ми повідомляли: У Нікополі пройде «зелена» «Майстерня міста»: програма заходів 

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне