06 лют. 2021
Перегляди: 4942

Раніше NikopolNews оприлюднив графіки прийомів, адреси та контакти новообраних депутатів Нікопольської міської ради, щоб громадяни могли звертатися до них зі своїми проблемами, пропозиціями та зауваженнями.

05 лют. 2021
Перегляди: 6335

NikopolNews предлагает вашему вниманию график приема граждан депутатов Никопольского городского совета VІIІ созыва, который опубликован на официальном сайте НГС. Здесь также указаны адреса приема и контактная информация.

29 січ. 2021
Перегляди: 5026

В Никополе сегодня, 29 января, прошла очередная четвертая сессия городского совета 8-го созыва, на которой побывал корреспондент NikopolNews .

18 січ. 2021
Перегляди: 3162

У Нікополі скликають четверту сесію міської ради восьмого скликання, на якій розглянуть багато важливих для міста питань, в тому числі – внесення змін до бюджету, встановлення орендної плати деяким організаціям, затвердження складу Громадської ради. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на офіційний сайт НМР.

12 січ. 2021
Перегляди: 6230

Ранее NikopolNews сообщал о том, что Андрей Шипко, представлявший Никополь и регион в Верховной Раде прошлого созыва, встретился сегодня, 12 января,  с главой НКРЭКУ и договорился о возвращении льгот на электроэнергию для жителей зон наблюдения АЭС. Этой новостью поделился на своей странице в Фейсбуке сам экс-нардеп.

06 січ. 2021
Перегляди: 5002

В Никополе сегодня, 6 января, прошла третья внеочередная сессия городского совета, сообщает NikopolNews .

04 січ. 2021
Перегляди: 7385

У Нікополі скликають позачергову сесію міської ради. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на офіційний сайт НМР, де оприлюднене відповідне розпорядження Нікопольського міського голови Олександра Саюка.

04 січ. 2021
Перегляди: 7198

Стало відомо, як розподілилися обов’язки між заступниками міського голови Нікополя, яку роботу будуть виконувати керуюча справами виконкому та секретар новообраної міської ради. А також які повноваження має сам міський голова. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на рішення міського голови Нікополя Олександра Саюка, оприлюднене на офіційному сайті НМР.

03 січ. 2021
Перегляди: 3696

Президент Зеленський записав окреме новорічне привітання для рідної Дніпропетровщини. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на сторінку Дніпропетровської обласної державної адміністрації у Фейсбуці, де розміщене відповідне відео.

25 груд. 2020
Перегляди: 3671

Народний депутат, обраний до Верховної Ради по 35 округу, Денис Герман розповів, чим займався на окрузі у передостанній тиждень року, повідомляє NikopolNews , посилаючись на сторінку нардепа у Фейсбуці.

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document