Завантажте мобільний додаток сайту

Напередодні святкування Дня міста, у Марганці проведено конкурс «Кращий будинок», номінантами якого стали ОСББ, власники приватних садиб, приватні підприємства та бюджетні установи міста. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Марганецької міської ради.

Як стало відомо NikopolNews , переможці визначалися за трьома номінаціями: «Краща садиба міста», «Кращий багатоповерховий будинок та прибудинкова територія» , «Краща будівля та тимчасова споруда торговельного та громадського призначення». На участь у конкурсі до міськвиконкому надійшло 47 заяв.

До конкурсної комісії увійшли: Андрій Приймак - заступник міського голови, голова конкурсної комісії, Людмила Алексашина - головний спеціаліст відділу архітектури УКБАЖКГ та КМ, секретар конкурсної комісії, Андрій Петрук - директор КП «Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м. Марганця», Анжеліка Білоножко - начальник відділу правового забезпечення, ведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради, Олена Андронова - спеціаліст ІІ категорії відділу з питань місцевого самоврядування, внутрішньої політики та інформаційного забезпечення; Анна Крамаренко - завідувач відділу бухгалтерського обліку виконкому Марганецької міської ради.

Після ретельного опрацювання заявок та фотоматеріалів, поданих на конкурс, комісія виїхала до конкурсантів та переконалася у стані будівель та прибудинкових територій. Згідно з результатами огляду визначено переможців. З огляду на те, що в Україні триває карантин, урочистосте нагородження переможців відбудеться наприкінці цього тижня у виконкомі, з дотриманням необхідних санітарних норм.

Раніше ми повідомляли про те, що у Марганці створюють музей під відкритим небом

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне