Завантажте мобільний додаток сайту

Центральна виборча комісія розглянула окремі питання діяльності Марганецької міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області. Про це повідомляє пресцентр ЦВК, передає NikopolNews.

«До ЦВК надійшли рішення судів, а також заяви Представника Дніпропетровської обласної організації Політичної партії “Пропозиція” у зазначеній ТВК та одного з кандидатів на посаду Марганецького міського голови, в яких йшлося про порушення норм Виборчого кодексу України цією виборчою комісією під час встановлення результатів місцевих виборів 25 жовтня 2020 року»,

— йдеться у повідомленні.

Розглянувши наявні в Комісії матеріали, а також судові рішення, що набрали законної сили, ЦВК констатувала допущення Марганецькою міською ТВК систематичних порушень вимог законодавства у ході прийняття та розгляду виборчих документів дільничних виборчих комісій, зокрема, проведення повторного підрахунку голосів виборців на окремих виборчих дільницях та складення за його наслідками відповідних протоколів.

Комісія встановила факт систематичного порушення Марганецькою міською ТВК законодавства та  достроково припинила повноваження всього її складу.

«При цьому встановлено, що місцеві організації політичних партій, за поданням яких до складу цієї ТВК було включено осіб, повноваження яких достроково припинено, можуть не пізніше 16 години 7 листопада 2020 року подати до ЦВК кандидатури для включення до її складу»,

— повідомляють в ЦВК.

Комісія зобов’язала Марганецьку міську ТВК після сформування її нового складу встановити результати голосування з виборів Марганецького міського голови відповідно до положень Виборчого кодексу України з урахуванням судових рішень, що набрали законної сили.

Разом з тим, ЦВК звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки викладених у цій постанові обставин та в разі виявлення підстав вжиття згідно із законодавством України заходів реагування.

Читайте ще: Суд отменил решение избирательной комиссии Марганца по выборам мэра
Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...Start tag expected, '<' not found

Зараз популярне