Завантажте мобільний додаток сайту

У Марганці 16 листопада під головуванням заступника міського голови Андрія Приймака відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на офіційний сайт Марганецької міської ради.

Обговорювалося, зокрема, стан захворювання на COVID-19 у Марганці, посилення контролю за дотриманням умов самоізоляції та відслідковування можливих контактів.

За інформацією в.о. директора КП «Марганецька центральна міська лікарня» ММР»  Олени  Соломахи станом на 16 листопада  у Марганці захворіли на гострі респіраторні вірусні інфекції 74 особи, з них  - 29 дітей. У стаціонарному відділенні перебуває 101 пацієнт. На самоізоляції знаходяться 33 людини. 

Представниця начальника міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Вікторія Нежувака доповіла, що у місті впродовж вихідних було складено 4 адмінпротоколи про порушення «карантину вихідного дня». Всього було перевірено 106  об’єктів.

З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення за результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісія вирішила продовжити виконання карантинних заходів та заборонити до 31 грудня поточного року ряд дій.

Детальну інформацію можна знайти за посиланням.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне