Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомляв раніше NikopolNews , в Покрові сьогодні, 11 січня, відбувся мітинг проти скасування пільг на електроенергію та підвищення тарифів в цілому.

Десятки людей зібралися на площі ім. Івана Сірка, аби висловитися за повернення раніше встановлених пільгових тарифів на електроенергію для населення, а також відміну тарифу на транспортування газу. Про це повідомляється на офіційному сайті Покрова.

Учасники акції збирали відповідні підписи. До людей вийшов міський голова Олександр Шаповал, який відповів на запитання містян, зазначив, що сьогодні відбулося позачергове засідання сесії Покровської міської ради, де депутати одноголосно ухвалили звернення до найвищих органів країни стосовно термінового перегляду Постанови  Кабміну «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 року № 483», відновлення усіх пільгових тарифів на електроенергію, які існували з 2017 року та скасування підвищення тарифів на розподіл природного газу.

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне