Завантажте мобільний додаток сайту

У Марганці обрали управителя багатоквартирних будинків міста, повідомляє NikopolNews , посилаючись на офіційний сайт Марганецької міської ради.

Його затвердили на позачерговому засіданні виконавчого комітету Марганецької міської ради, що відбулася сьогодні, 3 лютого, під керівництвом міського голови Геннадія Боровика. На чергу денну було винесено 1 питання, яке присутні підтримали одноголосно.

Зазначається, що напередодні, 29 січня поточного року, в Марганці відбувся конкурс, за результатами якого переможцем визначено комунальне підприємство «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади». Згідно з протоколом конкурсної комісії вищезазначене підприємство надаватиме послуги з управління багатоквартирними будинками в місті Марганці 71 будинку, у яких не створено ОСББ і в яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирними будинками.

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Ульяна Колодий

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне