Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові активно висаджують квіти й дерева. У паркових зонах, на алеях та на міських клумбах з’являються яскраві квітучі острівці. Про це NikopolNews  повідомляє з посиланням на сторінку місцевої газети Козацька Вежа.

Як стало відомо NikopolNews з матеріалу Олени Дощенко, цього року в Покрові висаджено більше трьохсот дерев та кущів. Молоді саджанці – кленів зеленого й червоного, катальпи, липи, дуба червоного, плакучих верб, ясенів, яблунь, горобини, сакури та верби на штамбі, кущів – туї, ялівця, барбарису, тісу ягідного, спіреї радуватимуть око городян своєю красою.

Понад двадцять тисяч саджанців агетаруму, сальвії, цинерарії, колеусу, аліссумів, декілька видів бегоній, чорнобривців та петуній працівники міського комунального підприємства «Добробут» вже висадили, і ці роботи тривають.

В Никополе проводят дополнительный полив растений

Про це розповів директор підприємства Віталій Солянко, і зазначив, що цього року висаджено ще більше зелених насаджень. Рослинки обирали різних форм і кольорової гамми, щоб клумби мали яскравий і різнобарвний вигляд.

Раніше ми показували, як виглядають квіткові клумби Покрова з висоти

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне