Завантажте мобільний додаток сайту

Проект «Спортивні бабусі», який народився і успішно розвивається в Покрові, відомий далеко за межами цього міста. Він унікальний і дуже позитивний. В цьому році покровські «спортивні бабусі» відзначають трирічний ювілей. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

«Щастя – це не про вік. За три роки у цьому остаточно переконалися  поважні леді, які щосуботи зустрічаються разом, аби укріпити тіло і дух. Обє’днав їх волонтерський проект «Спортивні бабусі», народження якого ініціатори пов’язують із відродженням центрального парку»,

- повідомляють у прес-службі міської ради Покрова. І називають проект одним з найуспішніших, який примножує добру славу міста. Покровських «спортивних бабусь» ставлять у приклад усій країні відомі люди.

Як стало відомо NikopolNews , історія оздоровчого  проекту триває. Там готові прийняти до своєї спільноти кожного, хто не хоче, аби старість застала його вдома.  Суботніми ранками, вдихаючи ранкову свіжість, люди поважного віку поспішають до розкішного міського парку, де на них чекають підібраний комплекс вправ, спілкування і незмінно гарний настрій. У холодну пору року фізкультурниць запрошують до залу спортивної школи. Вони також мають можливість відвідувати басейн та тренажерний зал.

«Для багатьох спільнота стала другою сім’єю - разом  відзначають свята, їздять на екскурсії, беруть участь у міських заходах. Вони не лише стали активними членами громади, а відкрили нових себе. Тепер їх важко назвати бабусями. Спортивними, енергійними життєлюбами – так, бабусями – ні»,

- зазначають у прес-службі.

Раніше ми повідомляли про те, що в Покрові нічним містом прогулюються лисиця з котом

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

Зараз популярне