Завантажте мобільний додаток сайту

Покровчани, які взяли участь в обласному онлайн-конкурсі «Перлинки Дніпропетровщини - 2020», показали блискучий результат, здобувши аж 10 медалей. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

Як стало відомо NikopolNews , вчора, 23 червня, представники журі та організатори конкурсу спеціально завітали до Покрова, аби особисто нагородити справжніх маленьких зірочок. Разом з покровчанами нагороди отримували і переможці з Марганця, Апостолового, Зеленодольська.

Діти з хвилюванням очікували на остаточні результати конкурсу, який зібрав понад 700 учасників з усієї області. Ініціатором такого масштабного творчого форуму виступила обласна рада, яка оголосила великий онлайн-фестиваль до головного свята дитинства – першого червня. Вже за перший тиждень свої онлайн-виступи надіслали сотні дітей, які презентували різні творчі напрямки.

За словами журі, Тетяни Дацько, депутата облради та Ксенії Улитовської, представника всесвітньої організації фольклорних фестивалів, дуже непросто було обрати переможців. Загалом у «Перлинці Дніпропетровщини 2020» було визначено 40 лауреатів, десять з них – покровчани.

«Наше місто вкотре довело славу одного з мистецьких, де плекають юні таланти. Приємно, що всі переможці – учні Школи мистецтв. Організатори конкурсу високо оцінили майстерність нашої юні, наголосивши, що вони вразили своєю технікою виконання, особливою душевністю, розумінням презентованого матеріалу»,

- повідомляє прес-служба міського голови Покрова.

Зазначається також, що переможці підтвердили свої високі бали на ще одному конкурсі, що проходив паралельно з «Перлинками Дніпропетровщини» у Болгарії – «Abanico 2020».

  • Перше місце завоювали - Вікторія Костіна, викладач А.Бойко-Костіна, Анастасія Прядко, викладач І.Кузнецова.
  • Друге – Дмитро Махов, викладач Н.Тєрьохіна,
  • приз глядацьких симпатій – Аристарх Черенков, викладач І.Кузнецова.

Справжній врожай зібрали театрали, учні Нелі Піхтіної.

  • Гран-прі конкурсу завоював Євген Токар,
  • перші місця - Вероніка Руднєва та Ліза Вирва,
  • друге – Мирослава Гетьман та Назар Шепотіннік,
  • третє – Поліна Тараненко.

Дітей та їхніх викладачів вітала заступник міського голови Наталія Бондаренко, бажаючи творчого злету та натхнення.

Справжнім сюрпризом стало виконання конкурсних номерів Анастасією Прядко та Аристархом Черенковим, які зачарували піснею.

Раніше ми повідомляли: «Спортивні бабусі» Покрова відзначають трирічний ювілей

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...Start tag expected, '<' not found

Зараз популярне