Завантажте мобільний додаток сайту

Юні мешканці Покрова - вихованці Дитячої школи мистецтв - останнім часом отримали цілу низку перемог на різноманітних фестивалях і конкурсах. Про їх досягненні розповіла директор закладу Ганна Доценко, повідомляє NikopolNews , посилаючись на офіційний сайт Покровської міської ради.

Так, успішним для вокалістів школи став Всеукраїнський новорічний фестиваль-конкурс. Вокальний дует Марія Халіменко-Аристарх Черенков здобув Гран-прі. Крім того, Марія Халіменко стала переможницею і в індивідуальному виступі. Викладає дітям вокал Ірина Кузнєцова.

Проявили себе представники школи й у театральному жанрі. Вихованці колективу “Сюрприз” (викладач Неля Піхтіна) взяли участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому конкурсі театрально-сценічного мистецтва "Лети!", який проходив у місті Харків.

Назар Рогозін став Лауреатом І ступеня у номінації "Художнє слово" ІІ вікова категорія. У IV віковій категорії дипломом лауреата ІІІ ступеня була нагороджена Магдалина Бурядник. У номінації "Малі театральні форми" стали дипломантами Уляна Петропольська та Ярослав Паніщєв. Виступи покровчан оцінювало компетентне журі, до складу якого входили провідні викладачі Харківського вищого коледжу мистецтва.

А для учнів художнього відділення  хорошою перевіркою навичок стала участь у Всеукраїнському інтернет- конкурсі живопису "Натхнення", який відбувся у січні у м. Кривий Ріг. Вихованці педагогів Тетяни Дмитрук і Тетяни Думчикової здобули заслужені нагороди. Зокрема, диплом з відзнакою журі отримала Софія Левіна. Також була нагороджена дипломом і посіла III місце Олена Макаренко. Грамотами учасників відзначені Альона Корж та Єва Пєвішева.

Нову творчу вершину підкорила й бандуристка Варвара Сізова (викладач Наталія Горб). Вона здобула III місце Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах “Барви Полтави”. Участь у ньому взяло близько 800 учасників з усієї України. Оцінювало виступи музикантів компетентне журі, до складу якого входив цілий ряд заслужених артистів і діячів культури, кандидатів мистецтвознавства та викладачів престижних вишів.

Раніше ми повідомляли: До Нікополя з’їхалися козаки з різних куточків України (фото)

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне