Завантажте мобільний додаток сайту

У цьому світі дуже багато болю і зла, але добро завжди йде поруч, і світлі вчинки світлих людей зігрівають наші душі… Зворушлива історія відбулася у житті офіцера 93-ї механізованої бригади Артура Киреєва. Про неї Nikopolnews дізнався з повідомлення самого воїна у ФБ.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, Артур має проблеми зі здоров’ям, через що вимушений пересуватися на візку. Він львів’янин.

Одного разу, плануючи відпочинок на природі, хлопець вирішив придбати переносний мангал.

Знайшов потрібну річ на сайті ОЛХ. Продавцем виявився земляк Артура – Ігор Суботик Домовилися, що Ігор привезе товар додому покупцю.

Коли чоловік побачив, що Артур пересувається на візку і дізнався про причину цього, довго відмовлявся брати гроші за мангал. Врешті-решт зійшлися на величезній знижці…

А через багато місяців сталося маленьке диво. Вчора, 17 листопада, у гості до бійця несподівано завітав той самий продавець мангалу. Та не сам, а з трьома маленькими доньками.

«І тут заходить пан Ігор з трьома доньками до нас і каже: «Моя донька співала у центрі Львова і заробила гроші. Вона свій перший заробіток хоче віддати Вам.
Ну я в шоці... Що тут казати! 
Дитина з сестрами пішла співати у центр Львова, щоб віддати свій перший заробіток мені... 
Я дивлюсь на то все і не знаю, що казати... Бо в мене немає слів... По-перше, я їх зовсім не знаю, по-друге я такого не очікував, та і я просто в шоці!!!
Напевно, ніяка державна нагорода не вартує, того що зробила ця ДИТИНА...
Я дуже дякую Батьку за таке виховання своїх доньок і просто велечезне ДЯКУЮ! 
Кошти, які нам віддали -1035 гривень і 5 євро центів.
Я прости пишаюся такими людьми і дякую Богові, що Вони Є!», - написав Артур.

Ось так маленька дівчинка зігріла зранену душу бійця... І справа тут зовсім не в грошах. Хай життя буде добрим до них обох!

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне