Завантажте мобільний додаток сайту

Те, що ще не так давно здавалося недосяжною мрією, фактично можна вважати реальністю. Сьогодні, 29 листопада, архієрейський синод Вселенського патріархату ухвалив текст Томосу про надання автокефалії українській православній церкві. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення кореспонденту «Прямого».

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, у контексті раніше ухваленого рішення Вселенського патріархату надати автокефалію Українській церкві, і в очікуванні видачі Патріаршого і Синодального Томосу, святий і священний синод підготував статут Української церкви.

Згідно з рішенням Константинопольського Синоду, "об'єднавчий собор", на якому буде обраний предстоятель нової церковної структури, відбудеться в Києву в грудні. Про це повідомляє грецький портал "Orthodoxіa.Іnfo".

За інформацією видання, обраному предстоятелеві буде вручений Томос про автокефалію Церкви в Україні. 

Видання зазначає, що в цей час Всесленський патріархат приступає до останнього кроку, необхідного для надання автокефалії - розробці тексту Статуту української Церкви.

Текст Статуту буде представлений екзархом Вселенського престолу в Україні. Надалі  в текст можуть бути внесені деякі зміни й доповнення.

Після цього на об'єднавчому соборі в Києву буде обраний глава автокефальної Церкви, якому й буде вручений Томос.

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне