Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині правоохоронці розшукали дворічного хлопчика, який загубився і заблукав у лісі. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на Національну поліцію в Дніпропетровській області. На щастя, жертвою злочину чи нещасного випадку дитина не стала. Щойно Іванко опинився на руках поліцейських, то одразу заснув від утоми.

Як стало відомо NikopolNews , повідомлення про зникнення дитини  надійшло до поліції ввечері 9 червня. Батьки розповіли, що відпочивали у лісі поблизу с. Могилів, відволіклися та загубили сина. Близько години вони пробували шукати його самотужки, а коли почало темніти – звернулися до поліції. Для пошуків дитини було залучено понад півсотні поліцейських Царичанського відділення поліції та місцевих жителів. Поліцейські почали прочісувати ліс, поступово розширюючи коло пошуків, обстежувати береги ріки.

Одночасно з цим орієнтування про зникнення дитини направили до прилеглих селищ. Близько 10-ї вечора хлопчика випадково помітили відпочивальники неподалік смт. Царичанка. За їх повідомленням виїхали поліцейські групи реагування патрульної поліції. Як з’ясувалося, Іванко понад трьох кілометрів йшов вздовж річки Оріль, поки його не помітили люди.

На Днепропетровщине покончил с собой депутат, устроив взрыв в квартире – версия полиции

Відносно батьків дитини склали адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Поліція звертає увагу батьків у період літнього відпочинку пильно стежити за дітьми та не залишати їх без нагляду.

Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі одружилась пара, яка народилась в один рік, місяць і день

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Повідомлення

Failed loading XML...attributes construct errorCouldn't find end of Start Tag rss line 1Extra content at the end of the document

Зараз популярне